پنج شنبه, ۵ مرداد , ۱۳۹۶
خرید شارژ | خرید شارژ همراه اول | شارژ همراه اول | اتوشارژ همراه اول

خوشامدگویی پاییزی همراه اول به مشترکین جدید

خوشامدگویی پاییزی همراه اول به مشترکین جدید

با آغاز فصل پاییز، همراه اول با دو بسته خوشامد به استقبال مشترکین جدید دائمی و اعتباری خود می رود.خريد شارژ رايتل

خوشامدگویی پاییزی همراه اول به مشترکین جدید

خوشامدگویی پاییزی همراه اول به مشترکین جدید

 

با آغاز فصل پاییز، همراه اول با دو بسته خوشامد به استقبال مشترکین جدید دائمی و اعتباری خود می رود.
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، با این طرح هموطنان با خرید و ثبت نام سیم کارتهای دائمی همراه اول، می توانند به مدت ۳ ماه از ارزانترین نرخ مکالمه درون شبکه تلفن همراه و  با تعرفه ۳۹۹ ریال(۳۰ درصد تخفیف)  بهره مند شوند.
بر اساس اعلام همراه اول این بسته بصورت خودکار برای مشترک فعال شده و نیازی به ثبت نام نیست.
همچنین از ابتدای پاییز امسال، بسته های خوشامد جدیدی به مشترکین اعتباری که به خانواده بزرگ همراه اول بپیوندند ارائه می شود.
بر این اساس علاوه بر ۵۰ هزار ريال اعتبار اولیه، پس از انجام اولین شارژ با هر مبلغی از طرف مشترک(از تمامی کانالها به جز جیرینگ)، ۵۰ هزارريال اعتبار داخل شبکه هدیه به حساب مشترک شارژ می شود.
فعال شدن اعتبار هدیه مستلزم انجام حداقل یک شارژ(به هر مبلغی) در مدت حداکثر سه ماه از زمان ثبت نام (Registration) در سیستم است؛ بدیهی است چنانچه اولین شارژ پس از گذشت سه ماه از ثبت نام انجام گیرد، اعتبار هدیه به آن تعلق نخواهد گرفت.شارژ تاليا
همچنین در صورت انتقال اعتبار از یک مشترک به مشترک دیگر، اعتبار هدیه برای مشترک دوم فعال نخواهد شد. به عبارت دیگر برای دریافت اعتبار هدیه نیاز است تا حتماً خود مشترک اقدام به شارژ کند.
با بسته های خوشامد پاییزی امکان استفاده از اعتبار هدیه برای انجام کلیه فعالیت های داخل شبکه اعم از مکالمه، ارسال پیامک، استفاده از اینترنت و خرید بسته های مختلف وجود دارد.
این بسته ها بر روی سیم کارت های ۱۰۰ هزار ریالی موجود در بازار فعال می شود که شامل ۵۰ هزار ریال اعتبار اولیه و ۵۰ هزار ریال اعتبار هدیه بعد از اولین شارژ است. یعنی معادل قیمت سیم کارت، به مشترک اعتبار داده می شود.
بر اساس این گزارش فعال سازی بسته های خوشامد جدید بر روی سیم کارت اعتباری تا پایان پاییز ادامه دارد.فروشگاه شارژ

برچسب ها :
, , , , , , , ,
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

در خصوص خرید شارژ سوالی دارید؟ با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم

پاسخ به تمامی سوالات شما در خصوص شارژ همراه اول، اتوشارژ همراه اول، شارژ مستقیم همراه اول ، فروش شارژ همراه اول، شارژ و هر آنچه که برای خرید شارژ نیاز دارید .
اتوشارژ همراه اول با 15 سال سابقه درخشان و با کادری مجرب آماده پاسخگویی و ارائه خدمات شارژ همراه اول به شما هموطنان عزیزمان است. هدف ما چیزی نیست جز خلق بهترین خدمات و جلب رضایت کامل جهت خرید شارژ. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید شارژ | خرید شارژ همراه اول | شارژ همراه اول | اتوشارژ همراه اولتماس با ما