چهارشنبه, ۲۶ مهر , ۱۳۹۶
خرید شارژ | خرید شارژ همراه اول | شارژ همراه اول | اتوشارژ همراه اول

دوازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت با حمایت همراه اول

دوازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت با حمایت همراه اول

دوازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت با حمایت ویژه همراه خريد شارژ همراه اول اول برگزار شد.

دوازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت با حمایت همراه اول

دوازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت با حمایت همراه اول

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در دوازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت که به مدت سه روز در مرکز همایش های بین المللی رازی تهران برگزار شد، از همراه اول تقدیر به عمل آمد.
این کنفرانس بین المللی از روز یکشنبه ۷ دیماه با سخنرانی دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و حضور جمعی از اساتید، پژوهشگران و مدیران برجسته ایرانی و خارجی آغاز شد و با ایراد سخنرانی، برگزاری پانل های تخصصی و انتخاب مقالات برتر به پایان رسید.
محورهای تخصصی دوازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت،شارژ تاليا  «کیفیت بهره وری و تعالی سازمانی»، «رهبری و رفتار سازمانی»، «تولید، فرایند و عملیات»، «مدیریت مالی»، «مدیریت سیستم ها و فناوری اطلاعات»، «مدیریت استراتژیک و رقابت»، «مدیریت منابع انسانی»، «مدیریت تکنولوژی، تحقیق و توسعه»، «مدیریت بازاریابی و ارتباط با مشتریان»، «اخلاق و فلسفه سازمان و مدیریت»، «حاکمیت شرکتی و مسؤولیت اجتماعی» و «کارآفرینی» عنوان شده بود.
بر اساس این گزارش، در این کنفرانس بین المللی، از همراه اول با اهدا لوح ویژه تقدیر به عمل آمد. عزیزمحمد اکبری معاون توسعه سازمان و سرمایه انسانی همراه اول این لوح ویژه را دریافت کرد. فروشگاه شارژ همچنین در روز پایانی این کنفرانس، کارگاهی آموزشی با عنوان «کارکنان اثربخش بر اساس مدل هی گروپ و معرفی نرم های جهانی» توسط شهرام کریمی مدیرکل توسعه منابع انسانی همراه اول برگزار شد.

برچسب ها :
, , , , , , , , ,
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

در خصوص خرید شارژ سوالی دارید؟ با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم

پاسخ به تمامی سوالات شما در خصوص شارژ همراه اول، اتوشارژ همراه اول، شارژ مستقیم همراه اول ، فروش شارژ همراه اول، شارژ و هر آنچه که برای خرید شارژ نیاز دارید .
اتوشارژ همراه اول با 15 سال سابقه درخشان و با کادری مجرب آماده پاسخگویی و ارائه خدمات شارژ همراه اول به شما هموطنان عزیزمان است. هدف ما چیزی نیست جز خلق بهترین خدمات و جلب رضایت کامل جهت خرید شارژ. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید شارژ | خرید شارژ همراه اول | شارژ همراه اول | اتوشارژ همراه اولتماس با ما