چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶
خرید شارژ | خرید شارژ همراه اول | شارژ همراه اول | اتوشارژ همراه اول

تعرفه پیامک های انبوه همراه اول تغییری نکرده است

تعرفه پیامک های انبوه همراه اول تغییری نکرده است

تعرفه پیامک های انبوه همراه اول تغییری نداشته و بصورت یکسان برای پیامک های فارسی ۸۹ريال و انگلیسی ۲۲۲ ريال محاسبه می شود.شارژ مستقيم همراه اول

تعرفه پیامک های انبوه همراه اول تغییری نکرده است

تعرفه پیامک های انبوه همراه اول تغییری نکرده است

تعرفه پیامک های انبوه همراه اول تغییری نداشته و بصورت یکسان برای پیامک های فارسی ۸۹ريال و انگلیسی ۲۲۲ ريال محاسبه می شود.فروشگاه شارژ
اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: علی رغم برخی خبرهای اعلام شده در رسانه ها مبنی بر افزایش تعرفه پیامک های انبوه همراه اول، این اپراتور هیچگونه افزایش تعرفه ای نداشته و بر اساس مصوبه جلسۀ شماره ۸۵ مورخ ۹/۳/۸۹ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، نرخ ارسال هر پیامک به زبان فارسی ۸۹ريال و به حروف انگلیسی ۲۲۲ ريال تعیین شده است که این شرکت دقیقاً این مصوبه را اجرا می کند.
بر اساس این گزارش از ابتدای دیماه، همراه اول تخفیفات قبلی خود برای «شرکت های ارائه دهنده خدمات پیامکی انبوه و تعاملی» را حذف و عیناً قیمت پایه پیامک مصوب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات را اعمال  خريد شارژ مستقيم ايرانسل می کند.

برچسب ها :
, , , , , , , ,
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

در خصوص خرید شارژ سوالی دارید؟ با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم

پاسخ به تمامی سوالات شما در خصوص شارژ همراه اول، اتوشارژ همراه اول، شارژ مستقیم همراه اول ، فروش شارژ همراه اول، شارژ و هر آنچه که برای خرید شارژ نیاز دارید .
اتوشارژ همراه اول با 15 سال سابقه درخشان و با کادری مجرب آماده پاسخگویی و ارائه خدمات شارژ همراه اول به شما هموطنان عزیزمان است. هدف ما چیزی نیست جز خلق بهترین خدمات و جلب رضایت کامل جهت خرید شارژ. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید شارژ | خرید شارژ همراه اول | شارژ همراه اول | اتوشارژ همراه اولتماس با ما