سه شنبه, ۳۱ مرداد , ۱۳۹۶
خرید شارژ | خرید شارژ همراه اول | شارژ همراه اول | اتوشارژ همراه اول

پخش آهنگ دلخواه با آوای انتظار همراه اول

پخش آهنگ دلخواه با آوای انتظار همراه اول

“آوای انتظار” یکی از سرویس‌های همراه اول است که شما مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانید با استفاده از این سرویس، آهنگی برای گوشی خود انتخاب کنید، تا زمانی که با شما تماسی گرفته می‌شود، به جای صدای بوق انتظار، آهنگ دلخواه شما برای فرد تماس گیرنده پخش شود.

پخش آهنگ دلخواه با آوای انتظار همراه اول

پخش آهنگ دلخواه با آوای انتظار همراه اول

 

 • ۱ فعال کردن آهنگ انتظار
 • ۲ تغییر آهنگ انتظار
 • ۳ قطع آهنگ انتظار
 • ۴ آوای انتظار رایگان

فعال کردن آهنگ انتظار

فعال کردن (خرید) هر آهنگ برای شما ماهانه ۳۰۰ تومان هزینه خواهد داشت. سه راه برای فعال کردن سرویس آوای انتظار وجود دارد:

 1. پیام کوتاه (sms): یک پیام کوتاه بدون متن به شماره‌ی ۸۹۸۹ بفرستید تا کد مربوط به چند آهنگ پر استفاده برای شما فرستاده شود. پس از انتخاب آهنگ دلخواه‌تان، کد آن آهنگ را با استفاده از اعداد انگلیسی به شماره‌ی ۸۹۸۹ پیامک کنید.
 2. کد دستوری آوای انتظار: کد دستوری *۱۱۱*۲۲۲# را از تلفن همراه خود شماره‌گیری کنید. سیستم از شما کد آهنگ مورد نظرتان را درخواست خواهد کرد. همچنین می‌توانید کد دستوری را به صورت مقابل از چپ به راست وارد کنید: *۱۱۱*۲۲۲*کد آهنگ مورد نظر#
 3. تلفن گویا: از تلفن همراه‌تان با شماره‌ی ۰۹۹۹۰ تماس بگیرید. (این تماس رایگان است.) سپس با انتخاب خدمات غیرحضوری، سرویسهای جدید، سرویس آوای انتظار و فشردن کلید ۱، کد آهنگ مورد نظر خود را وارد کنید و سپس کلید مربع را انتخاب و خرید خود را تکمیل نمایند.
 4. سایت آوای انتظار: به سایت آوای انتظار به آدرس/ بروید. برای فعال کردن آوای انتظار از طریق این سایت، باید برای تلفن همراه خود رمز دوم بگیرید. برای این کار، عدد ۳ لاتین را با پیامک به شماره  ۸۹۶۹ بفرستید. بعد از چند لحظه، رمز دوم برای شما فرستاده می‌شود.حالا با وارد کردن شماره تلفن همراه خود و رمزی که دریافت کرده‌اید در قسمت مورد نظر، وارد سایت شوید. اکنون می‌توانید به آهنگ‌ها گوش بدهید و پس از انتخاب آهنگ مورد پسند خود، روی گزینه «خرید» (علامت تیک سبز رنگ) کلیک کنید، تا آهنگ انتظار برایتان فعال شود.

تغییر آهنگ انتظار

پس از خرید آهنگ، شما می‌توانید تا ۳ روز این آهنگ را بدون هیچ هزینه‌ای با یک آهنگ دیگر عوض کنید. برای تغییر آهنگ هم همان ۳ راه پیش روی شماست:

 1. پیام کوتاه: کافی است که پیام کوتاه حاوی کد آهنگ جدید به ۸۹۸۹ بفرستید، تا این آهنگ جایگزین آهنگ قبلی شود.
 2. تلفن گویا: از تلفن همراه خود با شماره ۰۹۹۹۰ تماس بگیرید و پس از ورود به منوی خدمات غیرحضوری، سرویسهای جدید، سرویس آوای انتظار، برای تغییر آهنگ کلید ۳ را انتخاب و سپس کد آهنگ را وارد و سپس کلید مربع را انتخاب کنید.
 3. سایت آوای انتظار: به سایت آوای انتظار بروید و پس از انتخاب آهنگ جدید، روی «خرید» کلیک کنید (این خرید رایگان است).
 4. کد دستوری آوای انتظار: کد دستوری آهنگ انتظار جدید را به همان شیوه‌ی تعیین آهنگ انتظار قبلی وارد کنید.

قطع آهنگ انتظار

برای قطع آهنگ آوای انتظار و جایگزینی بوق پیش فرض به جای آن، یکی از راه‌های زیر را انجام دهید (با قطع آهنگ، پول آن به حساب شما بر نمی‌گردد):

 1. پیام کوتاه: عدد ۵ (لاتین) را به شماره ۸۹۸۹ پیامک کنید.
 2. تلفن گویا: با گوشی همراه خود با ۰۹۹۹۰ تماس بگیرید و از منوی خدمات غیرحضوری، سرویسهای جدید، سرویس آوای انتظار، برای قطع آهنگ کلید ۵ راانتخاب کنید.
 3. سایت آوای انتظار: به سایت آوای انتظار بروید و پس از ورود، گزینه‌ی غیرفعال‌سازی را انتخاب کنید.

نکته‌ی مهم: در صورتی که یک آوای انتظار را فعال کنید، پس از پایان دوره، آوای انتظار برای ماه بعدی به طور خودکار تمدید می‌شود و ۳۰۰ تومان از شارژ شما کم، یا به قبض شما اضافه می‌شود. البته چند روز مانده به پایان دوره، این مسأله از طریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود، و اگر قصد تمدید نداشته باشید، باید با استفاده از روش‌های گفته شده در بالا، آهنگ انتظار را قطع کنید.

آوای انتظار رایگان

همراه اول گاهی به خاطر مناسب‌های مختلف، چند آوای انتظار را به صورت رایگان در اختیار مشترکین می‌گذارد. این آهنگ‌ها معمولا از طریق پیامک اطلاع‌رسانی می‌شوند. با مراجعه به سایت آوای انتظار نیز می‌توانید بعضی از این آهنگ‌ها را ببینید و دریافت کنید.

برچسب ها :
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

در خصوص خرید شارژ سوالی دارید؟ با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم

پاسخ به تمامی سوالات شما در خصوص شارژ همراه اول، اتوشارژ همراه اول، شارژ مستقیم همراه اول ، فروش شارژ همراه اول، شارژ و هر آنچه که برای خرید شارژ نیاز دارید .
اتوشارژ همراه اول با 15 سال سابقه درخشان و با کادری مجرب آماده پاسخگویی و ارائه خدمات شارژ همراه اول به شما هموطنان عزیزمان است. هدف ما چیزی نیست جز خلق بهترین خدمات و جلب رضایت کامل جهت خرید شارژ. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید شارژ | خرید شارژ همراه اول | شارژ همراه اول | اتوشارژ همراه اولتماس با ما