چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶
خرید شارژ | خرید شارژ همراه اول | شارژ همراه اول | اتوشارژ همراه اول

اطلاع از تماسهای از دست رفته ایرانسل در زمان خاموش بودن

اطلاع از تماسهای از دست رفته ایرانسل در زمان خاموش بودن

با سرویس بازیابی تماسهای ناموفق ایرانسل، شما می‌توانید از تماس‌های از دست رفته که در هنگام خاموش بودن یا خارج از دسترس بودنتان با شما گرفته شده است، با خبر شوید. با فعال‌سازی این سرویس، زمانی که مجددا گوشی شما روشن شود یا در دسترس قرار گیرد، شما پیامکی دریافت خواهید کرد که تعداد تماس‌های از دست رفته را به همراه شماره تلفن و ساعت و تاریخ‌شان به شما علام خواهد کرد.
برای فعالسازی سرویس تماسهای از دست رفته ایرانسل، کافی است کد دستوری *۱۴۰*۳*۱*۳# (برای ایرانسل اعتباری) و *۱۳۰*۳*۱*۳# (برای ایرانسل دائمی) را وارد کنید.
برای غیر فعالسازی سرویس تماسهای از دست رفته نیز باید از کد دستوری *۱۴۰*۳*۱*۴# (برای ایرانسل اعتباری) و *۱۳۰*۳*۱*۴# (برای ایرانسل دائمی) استفاده کنید

 

چند نکته:

اطلاع از تماسهای از دست رفته ایرانسل در زمان خاموش بودن

اطلاع از تماسهای از دست رفته ایرانسل در زمان خاموش بودن

برچسب ها :
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

در خصوص خرید شارژ سوالی دارید؟ با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم

پاسخ به تمامی سوالات شما در خصوص شارژ همراه اول، اتوشارژ همراه اول، شارژ مستقیم همراه اول ، فروش شارژ همراه اول، شارژ و هر آنچه که برای خرید شارژ نیاز دارید .
اتوشارژ همراه اول با 15 سال سابقه درخشان و با کادری مجرب آماده پاسخگویی و ارائه خدمات شارژ همراه اول به شما هموطنان عزیزمان است. هدف ما چیزی نیست جز خلق بهترین خدمات و جلب رضایت کامل جهت خرید شارژ. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید شارژ | خرید شارژ همراه اول | شارژ همراه اول | اتوشارژ همراه اولتماس با ما