یکشنبه, ۲۸ آبان , ۱۳۹۶
خرید شارژ | خرید شارژ همراه اول | شارژ همراه اول | اتوشارژ همراه اول

قوانین جدید برای برخورد با جرایم سایبری

قوانین جدید برای برخورد با جرایم سایبری

بر اساس قوانین جدید اتحادیه اروپا که در پارلمان این منطقه به تصویب رسیده است، از این پس هرگونه اقدام علیه امنیت سایبری، جرایم سنگین‌تری را شامل می‌شود که از جمله این اقدامات می‌توان به حملات ساده مبتنی بر بوت‌نت‌ها هم اشاره کرد. پیش‌نویس این طرح جدید، پنج‌شنبه هفته گذشته در پارلمان اروپا به تصویب رسید و بر اساس آن توضیح داده شد که گونه جرایم سایبری از این پس به صورت مجزا بررسی می‌شود و جریمه‌های سخت مربوط به آن در نظر گرفته می‌شود.

قوانین جدید برای برخورد با جرایم سایبری

قوانین جدید برای برخورد با جرایم سایبری

بر اساس این طرح جدید اعلام شده است که کشورهای عضو اتحادیه اروپا باید از این قانون پیروی کنند و طی ۸ ساعت پس از رخ دادن هر گونه تخلف سایبری با اتحادیه اروپا همکاری کنند تا محل این تخلف در کوتاه‌ترین زمان شناسایی شود. لازم به ذکر است که این قانون به صورت ضمنی توسط اعضای اتحادیه اروپا به تصویب رسیده است و طی چند روز آتی، توافق نهایی و رسمی در مورد آن صورت می‌گیرد. اعضای اتحادیه اروپا به مدت دو سال فرصت دارند تا به طور کامل خود را با این قانون سازگار کنند.

بر اساس پیش‌نویس این طرح، استفاده از بوت‌نت‌ها به منظور کنترل کامل شبکه‌های رایانه‌ای از راه دور، انجام تخلفات سایبری هدفمند و انتشار نرم‌افزارهای مخرب و آلوده، حداقل سه سال حبس برای مجرمان به همراه خواهد داشت. در این میان اگر هدف مجرمان سایبری برای حملات اینترنتی، دسترسی به زیرساخت‌های حیاتی و اصلی کشورها از جمله نیروگاه‌های برق، شبکه‌های حمل و نقل عمومی و شبکه‌های دولتی باشد، مجازاتی معادل حداقل پنج سال حبس را برای مجرمان به همراه خواهد داشت.

برچسب ها :
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

در خصوص خرید شارژ سوالی دارید؟ با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم

پاسخ به تمامی سوالات شما در خصوص شارژ همراه اول، اتوشارژ همراه اول، شارژ مستقیم همراه اول ، فروش شارژ همراه اول، شارژ و هر آنچه که برای خرید شارژ نیاز دارید .
اتوشارژ همراه اول با 15 سال سابقه درخشان و با کادری مجرب آماده پاسخگویی و ارائه خدمات شارژ همراه اول به شما هموطنان عزیزمان است. هدف ما چیزی نیست جز خلق بهترین خدمات و جلب رضایت کامل جهت خرید شارژ. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید شارژ | خرید شارژ همراه اول | شارژ همراه اول | اتوشارژ همراه اولتماس با ما