یکشنبه, ۲۸ آبان , ۱۳۹۶
خرید شارژ | خرید شارژ همراه اول | شارژ همراه اول | اتوشارژ همراه اول

اعتبار زمانی شارژ ۱۰۰ برابری ایرانسل ۳۰ روزه شد

اعتبار زمانی شارژ ۱۰۰ برابری ایرانسل ۳۰ روزه شد

 

در پی استقبال گسترده مشترکین از طرح «کد شگفتی‌های ایرانسل»، اعتبار زمانی استفاده از شارژ ۱۰۰ برابری این طرح به ۳۰ روز افزایش یافت.شارژ ايرانسل

 

اعتبار زمانی شارژ ۱۰۰ برابری ایرانسل ۳۰ روزه شد

اعتبار زمانی شارژ ۱۰۰ برابری ایرانسل ۳۰ روزه شد

 

 
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، از ابتدای شهریور، مشترکین این طرح می‌توانند از زمان فعالسازی طرح منحصر به فرد خود در «کد شگفتی‌های ایرانسل»، صرف نظر از زمان فعال سازی، به مدت ۳۰ روز از مزایای این طرح برخوردار شوند. در دور گذشته طرح فوق، مهلت استفاده از اعتبار هدیه ۱۰۰ برابری، تا پایان همان ماه تقویمی امکان پذیر بود.
گفتنی است در طرح «کد شگفتی های ایرانسل»شارژ مستقيم رايتل که ویژه سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل طراحی شده، مشترکین می توانند با ارسال یک پیامک به شماره ۴۴۴۴ و یا شماره گیری کد دستوری #۱*۴۴۴۴* ، از طریق سامانه هوشمند ایرانسل و با توجه به میزان مکالمه معمولشان، یک طرح پیشنهادی منحصر به خود انتخاب و ۱۰۰ برابر هزینه پرداختی، اعتبار مکالمه ایرانسلی هدیه دریافت کنند. به عنوان مثال، مشترکین با پرداخت ۲۰۰ تومان در روز هفتم مردادماه، ۲۰ هزار تومان اعتبار مکالمه ایرانسلی بعد از اولین تماس خود دریافت خواهند کرد و تا ۳۰ روز مهلت دارند از آن استفاده کنند.
بر اساس این گزارش، هر مشترک با شماره‌گیری کد #۱*۴۴۴۴*، طرح مختص به خود را مشاهده می‌کند. این طرح‌ها با توجه به میزان مصرف مشترکین به روزرسانی می‌شوند. مشترکین جدید ایرانسل هم می‌توانند یک روز پس از فعال‌سازی سیم کارت، با پرداخت ۵ هزار تومان، از ۵۰۰ هزار تومان اعتبار مکالمه ایرانسلی استفاده کنند.
مشترکینی که از طرح جزیره هوشمند ایرانسل استفاده می‌کنند هم میتوانند به طور همزمان از کد شگفتی‌های ایرانسل استفاده نمایند.

اطلاع از باقیمانده اعتبار هدیه مکالمه کد شگفتی‌های ایرانسل با شمارهگیری کد دستوری #۴۴۴۴*۱۴۱* امکان پذیر است.خريد شارژ مستقيم رايتل

برچسب ها :
, , , , , , , , , , ,
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

در خصوص خرید شارژ سوالی دارید؟ با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم

پاسخ به تمامی سوالات شما در خصوص شارژ همراه اول، اتوشارژ همراه اول، شارژ مستقیم همراه اول ، فروش شارژ همراه اول، شارژ و هر آنچه که برای خرید شارژ نیاز دارید .
اتوشارژ همراه اول با 15 سال سابقه درخشان و با کادری مجرب آماده پاسخگویی و ارائه خدمات شارژ همراه اول به شما هموطنان عزیزمان است. هدف ما چیزی نیست جز خلق بهترین خدمات و جلب رضایت کامل جهت خرید شارژ. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید شارژ | خرید شارژ همراه اول | شارژ همراه اول | اتوشارژ همراه اولتماس با ما