چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶
خرید شارژ | خرید شارژ همراه اول | شارژ همراه اول | اتوشارژ همراه اول

وزیر ارتباطات: ایرانسل در بازارهای منطقه فعالیت کند

وزیر ارتباطات: ایرانسل در بازارهای منطقه فعالیت کند

 

محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران از ایرانسل خواست تا زمینه فعالیت‌هایش به داخل بازار ایران محصور نباشد و در بازارهای تلفن همراه منطقه نیز فعالیت کند.شارژ همراه اول

وزیر ارتباطات: ایرانسل در بازارهای منطقه فعالیت کند

وزیر ارتباطات: ایرانسل در بازارهای منطقه فعالیت کند

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، وی صبح امروز در مراسم راه‌اندازی و رونمایی از پنج پروژه و محصول جدید ایرانسل در هفته دولت گفت: ایرانسل می‌تواند از طریق شریک خارجی خود در فعالیت‌های مهم منطقه سهم داشته باشد.

وی اظهار داشت: انتظار ما از ایرانسل این است که فعالیت‌های خود را به بازارهای خارج از ایران نیز بسط دهد و آنها را در خارج از کشور توسعه دهد.
واعظی، ضمن ابراز خرسندی از عملکرد ایرانسل و تعامل آن با وزارت ارتباطات و بخش‌های مختلف افزود: ما از عملکرد شما راضی هستیم و برای تحقق فعالیت‌های ایرانسل در بیرون از بازار ایران نیز همکاری خواهیم کرد.خريد شارژ مستقيم ايرانسل
به گفته وی، ایرانسل و شریک خارجی آن (MTN) تعامل و همکاری خوب و سازنده‌ای دارند و در وزارت ارتباطات نیز امنیت سرمایه‌گذاری شرکای خارجی را تضمین می‌کنیم.

 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه با ورود ایرانسل مردم ایران به تدریج طعم رقابت را چشیدند، گفت: انحصار بد است و هر بخشی از هر کشوری در انحصار باشد، امیدی به رشد و شکوفایی آن نخواهد بود و مردم ضرر می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه حضور ایرانسل در ایران نشان داد رقابت منجر به توسعه می‌شود، افزود: زمانی که بیرون از وزارت ارتباطات بودم، برایم جالب بود که یک شرکت جدید چگونه با یک شرکت دولتی و قدیمی رقابت خواهد کرد.

واعظی اظهار داشت: نوآوری و ابتکار ایرانسل تنها در بخش‌های تبلیغاتی نیست و در بخش‌های فنی و حتی بخش‌های بازرگانی، تحاری و بازاریابی ایرانسل هم وجود دارد.

وزیر ارتباطات: ایرانسل در بازارهای منطقه فعالیت کند

وزیر ارتباطات: ایرانسل در بازارهای منطقه فعالیت کند

وی با اشاره به عرضه رسمی نخستین شبکه وای‌فای عمومی در کشور گفت: عرضه آزمایشی این شبکه از توچال آغاز شد و معتقدم همه کشور می‌تواند از ایرانسل خدمت بگیرد و تمام نقاط کشور را تحت پوشش قرار دهد.فروشگاه شارژ

برچسب ها :
, , , , , , ,
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

در خصوص خرید شارژ سوالی دارید؟ با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم

پاسخ به تمامی سوالات شما در خصوص شارژ همراه اول، اتوشارژ همراه اول، شارژ مستقیم همراه اول ، فروش شارژ همراه اول، شارژ و هر آنچه که برای خرید شارژ نیاز دارید .
اتوشارژ همراه اول با 15 سال سابقه درخشان و با کادری مجرب آماده پاسخگویی و ارائه خدمات شارژ همراه اول به شما هموطنان عزیزمان است. هدف ما چیزی نیست جز خلق بهترین خدمات و جلب رضایت کامل جهت خرید شارژ. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید شارژ | خرید شارژ همراه اول | شارژ همراه اول | اتوشارژ همراه اولتماس با ما