دوشنبه, ۷ فروردین , ۱۳۹۶
خرید شارژ | خرید شارژ همراه اول | شارژ همراه اول | اتوشارژ همراه اول

طرح از این جیب به اون جیب هدیه ویژه به خریداران سیم‌کارت اعتباری همراه اول

طرح از این جیب به اون جیب هدیه ویژه به خریداران سیم‌کارت اعتباری همراه اول

 

اگر یادتان باشد، ماه پیش در مطلبی راجع به بسته‌های خوشامد پاییز همراه اول صحبت کرده بودیم و در آن به‌طور کامل درباره هدیه‌هایی که همراه اول برای مشترکان جدید درنظر گرفته است، توضیح داده بودیم. حالا همراه اول اعلام کرده که علاوه بر موارد قبلی، برای شما که می‌خواهید از سیم‌کارت اعتباری استفاده کنید، هدیه ویژه‌ای دارد و آن قابلیت خرید سیم‌کارت اعتباری با شرایطی جدید است.

طرح از این جیب به اون جیب هدیه ویژه به خریداران سیم‌کارت اعتباری همراه اول

طرح از این جیب به اون جیب هدیه ویژه به خریداران سیم‌کارت اعتباری همراه اول

Jib-Be-Jib از این جیب، به اون جیب
تا پیش از این، تنها در صورتی می‌توانستید از بسته خوشامد پاییز ویژه مشترکان جدید استفاده کنید که یکی از سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول را به قیمت ۱۰٬۰۰۰ تومان می‌خریدید و پس از انجام مراحل ثبت‌نام و فعال‌سازی، سیم‌کارت را یک بار با هر مبلغی که می‌خواستید شارژ می‌کردید. اما از حالا تا پایان پاییز علاوه بر این‌که می‌توانید سیم‌کارت اعتباری همراه اول را به قیمت ۵٬۰۰۰ تومان بخرید، می‌توانید از همان بسته خوشامدی که برای سیم‌کارت‌های ۱۰٬۰۰۰ تومانی طراحی شده بود نیز استفاده کنید. علت نام‌گذاری این طرح نیز همین است. یعنی شما یک سیم‌کارت ۵٬۰۰۰ تومانی می‌خرید و پس از اولین شارژ، ۵٬۰۰۰ تومان اعتبار هدیه می‌گیرید. پس در حقیقت خود سیم‌کارت برایتان هزینه‌ای نخواهد داشت و به‌نوعی آن را رایگان دریافت می‌کنید.

این سیم‌کارت ۵۰۰ تومان اعتبار اولیه دارد و می‌توانید اعتبار هدیه آن را برای همه فعالیت‌های داخل شبکه اعم از مکالمه، ارسال پیامک، استفاده از اینترنت و یا خرید بسته‌های مختلف مصرف کنید. فقط باید حداکثر سه ماه پس از ثبت‌نام سیم‌کارت، اولین شارژ را انجام دهید و این نکته هم یادتان باشد که این اعتبار هدیه فقط تا یایان پاییز قابل استفاده است.

همچنین میتوانید شارژ های خود را از فروشگاه ۱۱۰ خریداری کنید.

برچسب ها :
, , , ,
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

در خصوص خرید شارژ سوالی دارید؟ با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم

پاسخ به تمامی سوالات شما در خصوص شارژ همراه اول، اتوشارژ همراه اول، شارژ مستقیم همراه اول ، فروش شارژ همراه اول، شارژ و هر آنچه که برای خرید شارژ نیاز دارید .
اتوشارژ همراه اول با 15 سال سابقه درخشان و با کادری مجرب آماده پاسخگویی و ارائه خدمات شارژ همراه اول به شما هموطنان عزیزمان است. هدف ما چیزی نیست جز خلق بهترین خدمات و جلب رضایت کامل جهت خرید شارژ. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید شارژ | خرید شارژ همراه اول | شارژ همراه اول | اتوشارژ همراه اولتماس با ما