چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶
خرید شارژ | خرید شارژ همراه اول | شارژ همراه اول | اتوشارژ همراه اول

راهنمای استفاده از پیامک صوتی ایرانسل

راهنمای استفاده از پیامک صوتی ایرانسل

اگر تا پیش از این تنها امکان ارسال پیامک‌های متنی وجود داشت، از این پس با استفاده از امکان جدیدی که ایرانسل به مشترکان خود ارائه می‌دهد، می‌توانید پیامک‌های صوتی به دوستان خود بفرستید. برای مثال می‌توانید مناسبت‌های مختلف نظیر جشن تولد و اعیاد را با صدای خودتان به آنها تبریک بگویید.

برای استفاده از این سرویس که ویژه مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل است، شما می‌توانید هر زمان که مایل باشید با شماره‌گیری تلفن گویای رایگان ۷۱۹، برای مشترک مورد نظر خود حداکثر به مدت ۶۰ ثانیه به صورت صوتی پیام ارسال کنید.

راهنمای استفاده از پیامک صوتی ایرانسل

راهنمای استفاده از پیامک صوتی ایرانسل

پس از ضبط پیام، این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید پیام خود را بلافاصله پس از ضبط و یا در روز و ساعت دلخواه خود به یکی از سه روش ارسال پیامک، تماس خودکار و یا پیام چند رسانه‌ای برای مخاطب مورد نظر خود ارسال کنید.

ارسال پیامک

در این روش، مشترکِ مورد نظر با دریافت یک پیامک، از اینکه پیامک صوتی برای وی ارسال شده است، مطلع می‌شود و می‌تواند از طریق تماس با شماره‌های ۷۱۹ و ۷۲۰، پیامک صوتی خود را بشنود.

تماس خودکار

در روش تماس خودکار، سیستم با مشترک مورد نظر تماس گرفته و پیام صوتی ضبط شده را برایش پخش می‌کند.

پیام چندرسانه‌ای

در روش ارسال از طریق پیام چندرسانه‌ای، پیام ضبط شده به صورت یک فایل صوتی برای مشترک مورد نظر ارسال می‌شود.

از دیگر قابلیت‌های این سرویس نوین، می‌توان به امکان ارسال یک پیامک صوتی برای چند مشترک و ارسال پیام‌های صوتیِ دریافت‌شده به دیگران اشاره کرد. هزینه ارسال هر پیامک صوتی برای مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری ۶۲ تومان است. هم‌چنین برای دریافت پیامک صوتی از طریق پیام چندرسانه‌ای، گیرنده پیام باید ابتدا تنظیمات مربوط به MMS ایرانسل را از طریق شماره‌گیری کد دستوری *۱۳۰*۳*۵#دریافت و مطابق دستورالعمل ارسالی، روی گوشی خود نصب کرده باشد.

برچسب ها :
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

در خصوص خرید شارژ سوالی دارید؟ با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم

پاسخ به تمامی سوالات شما در خصوص شارژ همراه اول، اتوشارژ همراه اول، شارژ مستقیم همراه اول ، فروش شارژ همراه اول، شارژ و هر آنچه که برای خرید شارژ نیاز دارید .
اتوشارژ همراه اول با 15 سال سابقه درخشان و با کادری مجرب آماده پاسخگویی و ارائه خدمات شارژ همراه اول به شما هموطنان عزیزمان است. هدف ما چیزی نیست جز خلق بهترین خدمات و جلب رضایت کامل جهت خرید شارژ. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید شارژ | خرید شارژ همراه اول | شارژ همراه اول | اتوشارژ همراه اولتماس با ما