چهارشنبه, ۲۶ مهر , ۱۳۹۶
خرید شارژ | خرید شارژ همراه اول | شارژ همراه اول | اتوشارژ همراه اول

جزئیات طرح تعرفه دقیقه ای به همراه تعرفه ثانیه ای ایرانسل

جزئیات طرح تعرفه دقیقه ای به همراه تعرفه ثانیه ای ایرانسل

 

به منظور تأمین نظرات مشترکین ایرانسل و جهت ایجاد شرایط یکسان برای تمامی هموطنان شارژ رايتل در سراسر کشور، از شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه (۱۵/۲/۱۳۸۶) طرح تعرفه تمامی مشترکین ایرانسل، به طرح تعرفه “پایه ثانیه ای” تغییر داده می شود. پس از این تاریخ، کلیه سیم کارتهای دائمی و اعتباری ایرانسل بصورت پیش فرض با تعرفه “پایه ثانیه ای” تحویل مشترکین شده و سیم کارت مشترکین کنونی نیز که تا به حال با طرح “پایه دقیقه ای” تنظیم  شده بود، به طور خودکار به طرح “پایه ثانیه ای” انتقال داده می شود. تغییر مذکور توسط ایرانسل بطور خودکار و کاملاً رایگان صورت می پذیرد ولی مشترکین این امکان را دارند که طرح تعرفه “ثانیه ای” تنظیم شده را به طرح “دقیقه ای” بازگردانند.

جزئیات طرح تعرفه دقیقه ای به همراه تعرفه ثانیه ای ایرانسل

جزئیات طرح تعرفه دقیقه ای به همراه تعرفه ثانیه ای ایرانسل

شایان ذکر است تعرفه های قبلی ایرانسل برای طرح تعرفه “دقیقه ای” همچنان پابرجاست.     شارژ مستقيم رايتل

نرخ تعرفه های دقیقه ای و ثانیه ای ایرانسل عبارتند از:

نوع طرح تعرفه

نام طرح تعرفه

نرخ تعرفه

دائمی

پایه ثانیه ای

۴۱/۱۰ریال/ثانیه (۶۲۵ ریال/دقیقه)

پایه دقیقه ای (طرح فعلی)

۴۹۹ ریال/دقیقه

اعتباری

پایه ثانیه ای

۲/۱۴ ریال/ثانیه (۸۵۲ ریال/دقیقه)

پایه دقیقه ای (طرح فعلی)

۶۲۰ ریال/دقیقه

در تعرفه “پایه ثانیه ای”، مدت زمان مکالمه دقیقاً برابر با تعداد ثانیه های مکالمه ثبت می شود. در تعرفه “پایه دقیقه ای” مدت مکالمه بر حسب واحدهای یک دقیقه ای محاسبه شده و بنابراین درصورتیکه مکالمه پیش از کامل شدن واحد یک دقیقه ای به پایان برسد، کل واحد یک دقیقه ای منظور می شود. با این حال، با توجه به نرخ های پیش بینی شده، تعرفه “ثانیه ای” مناسب  مشترکینی است که معمولاً مدت زمان مکالماتشان کوتاه و تعرفه “دقیقه ای” نیز مناسب مکالمات حدوداً ۵/۲ دقیقه ای یا طولانی تر است.
علاقمندان می توانند برای اطلاع از جزئیات طرح های مختلف تعرفه و شرایط و چگونگی تغییر طرح تعرفه، به فروشندگان مجاز ایرانسل مراجعه و یا اینجا کلیک نمایند.خريد شارژ مستقيم همراه اول
برچسب ها :
, , , , , ,
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

در خصوص خرید شارژ سوالی دارید؟ با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم

پاسخ به تمامی سوالات شما در خصوص شارژ همراه اول، اتوشارژ همراه اول، شارژ مستقیم همراه اول ، فروش شارژ همراه اول، شارژ و هر آنچه که برای خرید شارژ نیاز دارید .
اتوشارژ همراه اول با 15 سال سابقه درخشان و با کادری مجرب آماده پاسخگویی و ارائه خدمات شارژ همراه اول به شما هموطنان عزیزمان است. هدف ما چیزی نیست جز خلق بهترین خدمات و جلب رضایت کامل جهت خرید شارژ. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید شارژ | خرید شارژ همراه اول | شارژ همراه اول | اتوشارژ همراه اولتماس با ما